Widzieć więźnia we śnie
Jeśli we śnie zobaczysz więźnia, oznacza to wielkie zmartwienia. Być może w nadchodzącym okresie będziesz świadkiem wielu oszustw i nielegalnych działań, ale nie będziesz mógł nic zrobić. Jeśli ktoś poprosi cię, abyś stał się częścią tej historii, będziesz musiał poważnie pomyśleć i zadać sobie pytanie, co ryzykujesz, zgadzając się.

Śnić, że jesteś więźniem
Jeśli jesteś więźniem we śnie, oznacza to, że czujesz się winny. Możliwe, że zdajesz sobie sprawę z błędów i niesprawiedliwości, które popełniłeś, ale nie możesz zdobyć się na odwagę, by prosić o przebaczenie ludzi, których skrzywdziłeś. Chociaż wielu uważa cię za niewrażliwego, tylko ty wiesz, jakie to dla ciebie trudne, dlatego powoli stajesz się destrukcyjny.

Śnić, że zabijasz więźnia
Kiedy zabijasz więźnia we śnie, oznacza to, że rozpoczniesz nowy rozdział w życiu. Prawdopodobnie od dawna chciałeś coś zmienić, ale zawsze znajdowałeś wymówkę i odkładałeś to na później. Jednak zdasz sobie sprawę, że niczego w ten sposób nie osiągniesz, więc od razu zaczniesz robić to, o czym marzyłeś, i przestaniesz torturować się zachowaniem i działaniami, które cię krzywdzą.

Jeśli śnisz, że więzień ucieka
Jeśli we śnie więzień ucieka, to znaczy, że ktoś będzie cię ganił. Prawdopodobnie chodzi o osobę, którą wyrzuciłeś ze swojego życia, dając jej znać, że jest niechciana. Nie będzie w stanie tego zaakceptować, więc będzie cię próbować na wszelkie sposoby przekonać cię do zmiany zdania i rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Śnić, że rozmawiasz z więźniem
Rozmowa z więźniem we śnie oznacza, że aby nauczyć się czegoś nowego i poznać ciekawych ludzi, trzeba poszerzyć horyzonty i pozbyć się głęboko zakorzenionych stereotypów. Masz jasno określone poglądy na wiele rzeczy i to jest w porządku. Jednak wiele z nich nie opiera się na wiedzy czy doświadczeniu, ale na założeniach. Z powodu takiego sposobu myślenia tracisz w życiu wielkie możliwości.

Śnić, że inni rozmawiają z więźniem
Jeśli widziałeś lub słyszałeś, jak ktoś rozmawia z więźniem we śnie, oznacza to, że powinieneś mieć więcej zrozumienia dla bliskich ci osób. Nie lubisz niektórych ich decyzji i działań i za to ich krytykujesz. Jednak wybrałeś złe podejście do tego wszystkiego. Zamiast komentować negatywnie to, co robią, spróbuj zasugerować, co powinni zmienić. Wiesz, że nie zmienią zdania, więc dlaczego nie pomóc im osiągnąć tego, czego chcą.

Śnić, że kłócisz się z więźniem
Kłótnia z więźniem we śnie wskazuje na problemy w komunikacji. Ostatnio jesteś dość zdenerwowany, masz wiele zmartwień i problemów. Zamiast kierować negatywną energię we właściwy sposób, wyładowujesz swoje frustracje na innych ludziach. Członkowie rodziny to ci, z którymi powinieneś porozmawiać o tym, co cię dręczy, jednak oni również nie są w stanie tolerować twoich napadów złości. Wyobraź sobie, jak byś się czuł, gdybyś był na ich miejscu.

Śnić, że inni kłócą się z więźniem
Kiedy widzisz i słyszysz, jak ktoś kłóci się z więźniem we śnie, oznacza to, że w najbliższej przyszłości możesz znaleźć się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Mianowicie dwie osoby, które niedawno poznałeś, wdadzą się w poważną dyskusję i wystosują przeciwko sobie serię oskarżeń. Co więcej, poproszą cię o przyłączenie się do ich sporu. Abyś nie znalazł się w samym środku tego wszystkiego staraj się nie brać w tym udziału i od razu powiedz im, że ich problem nie jest twoją sprawą.

Śnić, że walczysz z więźniem
Walka z więźniem we śnie oznacza, że masz bardzo nieprzewidywalnego przeciwnika. Możliwe, że walczysz o miejsce pracy z bardzo przebiegłą osobą. Może ona nie może pochwalić się równą wiedzą i doświadczeniem, ale wykorzysta nad tobą inne przewagi. Niestety nie ma sposobu, aby temu zapobiec, z wyjątkiem nadziei, że twoje cechy będą nadal bardziej pożądane przez potencjalnego pracodawcę.

Śnić, że inni walczą z więźniem
Jeśli we śnie widziałeś więźniów walczących między sobą lub kogoś innego bijącego więźnia, oznacza to, że twój przyjaciel lub członek rodziny będzie narzekać na swoją pracę. Prawdopodobnie jedna z bliskich osób nie może znaleźć pracy lub nie radzi sobie dobrze w swoim obecnym miejscu pracy. Biorąc pod uwagę, że obecnie nie ma on luksusu wyboru, otwarcie powiesz mu, aby to zniósł i milczał, dopóki nie pojawią się lepsze warunki.

Śnić, że więzień cię zaatakował
Sen, w którym więzień cię zaatakował, oznacza, że niektóre z twoich działań lub decyzji nie spodobają się otaczającym cię ludziom. Możliwe, że twoja rodzina i przyjaciele będą cię krytykować, a inni będą o tobie plotkować. Jeśli jesteś pewien, że podjąłeś dobrą decyzję lub wykonałeś dobry ruch, nie zwracaj na to uwagi. Jeśli jednak uważasz, że mają rację, poproś o radę, jak zminimalizować szkodliwe konsekwencje swoich ruchów.

Śnić, że zaatakowałeś więźnia
Atakowanie więźnia we śnie oznacza, że ​​ostatnio byłeś dość pochopny i że popełniasz z tego powodu duże błędy. Dotyczy to zwłaszcza pracy, którą wykonujesz. Jeśli twój pracodawca lub szef często ostrzega cię przed „głupimi rzeczami”, które robisz, oznacza to, że nie skupiasz się na tym, co robisz, ale błądzisz myślami gdzie indziej. W razie potrzeby weź kilka dni urlopu, aby naładować baterie i być w pełni skupionym na tym, co robisz.

Śnić, że ukrywasz się przed więźniem
Ukrywanie się przed więźniem we śnie oznacza, że ​​podjąłeś najlepszą możliwą decyzję w danych okolicznościach i nie ma potrzeby do niej wracać. Zostaw przeszłość tam, gdzie powinna być i postaraj się, aby twoja teraźniejszość i przyszłość były jak najlepsze. Sabotujesz siebie, myśląc o tym, czy w danym momencie postąpiłeś właściwie.

Śnić, że uciekasz przed więźniem
Ucieczka przed więźniem we śnie oznacza, że ​​włożysz dużo wysiłku w coś nieopłacalnego. Prawdopodobnie poświęcisz swój czas, pieniądze i wysiłek na coś, co nie przyniesie pożądanych rezultatów. Trudno będzie ci po prostu z tego zrezygnować, ale w pewnym momencie sam zdasz sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zająć się bardziej konstruktywnymi rzeczami w swoim życiu.

Śnić, że zraniłeś więźnia
Zranienie więźnia we śnie oznacza, że tymczasowo rozwiążesz problem. W chwili, gdy myślisz, że sprawa jest rozwiązana, zdasz sobie sprawę, że niektóre rzeczy wciąż czekają. Możesz nie chcieć podejmować radykalnych kroków, ale tym razem nie będziesz miał wyboru. Będziesz musiał dokonać kilku dużych cięć, aby raz na zawsze pozbyć się tego zmartwienia.

Śnić, że zranił cię więzień
Jeśli śniło ci się, że więzień cię zranił, oznacza to, że nie powinieneś po prostu rezygnować z realizacji swojego planu, niezależnie od tego, że obecnie stoisz przed licznymi przeszkodami i wyzwaniami. Staraj się rozwiązywać je w locie, aby nie tracić na to zbyt wiele czasu. Tylko dużo cierpliwości i motywacji może pomóc w dokończeniu pracy.

Śnić, że uwolniłeś więźnia
Uwolnienie więźnia we śnie oznacza, że ​​wierzysz, że ludzie mogą się zmienić tylko wtedy, gdy mają do tego wystarczająco silny motyw. Dlatego zawsze dajesz drugą szansę ludziom, którzy cię ranią lub obrażają.

Śnić, że całujesz się z więźniem
Całowanie się z więźniem we śnie oznacza, że nie pozwolisz, aby uprzedzenia i opinie innych ludzi miały wpływ na twoje decyzje. Do tej pory bardzo martwiłeś się o to, co ludzie myślą o tobie, o twoich działaniach i decyzjach, jednak zdałeś sobie sprawę, że jest to zbyt duże obciążenie. W końcu zaczniesz żyć tak, jak chcesz żyć.

Śnić, że bierzesz ślub z więźniem
Kiedy niezamężna kobieta śni o poślubieniu więźnia, oznacza to, że nie ma szczęścia w miłości. Czasami wydaje się, że ciągle dokonujesz złych wyborów i tracisz nadzieję, że zmieni się twój stan emocjonalny. Jest to jednak całkowicie błędny sposób myślenia, ponieważ miłość może ci się przytrafić, gdy najmniej się jej spodziewasz.

Jeśli zamężna kobieta śni o poślubieniu skazańca, to znaczy, że nie wierzy w szczęśliwą i spokojną przyszłość ze swoim obecnym partnerem i intensywnie myśli o rozwodzie.

Śnić, że bierzesz ślub z więźniarką
Jeśli wolny mężczyzna śni o poślubieniu więźniarki, niewykluczone, że podoba mu się kobieta, która z jakiegoś powodu nie jest dla niego dostępna. Być może żywisz uczucia do kogoś, kto jest zajęty i z którym nie jest możliwe nawiązanie emocjonalnego związku.

Kiedy żonaty mężczyzna śni o poślubieniu więźniarki, oznacza to, że jego uczucia do obecnej partnerki się skończyły i że fantazjuje o innej kobiecie lub dziewczynie.

Śnić, że jesteś skazany na śmierć
Bycie skazanym na śmierć we śnie oznacza, że wierzysz, że nie ma rozwiązania dręczącego cię problemu. Gdybyś jednak porozmawiał o tym z prawdziwą osobą, zorientowałbyś się, że się mylisz.

Śnić, że ukochana osoba jest skazana na śmierć
Taki sen oznacza, że ​​martwisz się o członka rodziny, partnera lub przyjaciela. Najprawdopodobniej ma jakiś problem i nie wiesz, jak mu pomóc. Nie lekceważ znaczenia miłości i wsparcia, które mu dajesz.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś więźnia na żywo lub w telewizji, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja więźnia

Więzień to człowiek, który z powodu popełnionego czynu karalnego odbywa karę więzienia.