Sen o szaleńcu
Jeśli widzisz we śnie szaleńca, jest to ostrzeżenie, że ktoś cię oszuka. Możliwe, że osoba, z którą byłeś bardzo blisko, wykorzysta twoje zaufanie, po czym będzie zachowywać się tak, jakby nic się nie stało. Każda twoja próba poinformowania go, że jesteś zły i rozczarowany, nie powiedzie się, więc zaczniesz się zastanawiać, czy nie przesadzasz.

Śnić, że jesteś szaleńcem
Śnić, że jesteś szaleńcem, oznacza, że ​​nie radzisz sobie w środowisku, w którym żyjesz. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które niedawno zmieniły miejsce zamieszkania lub pracę. Ponieważ zawsze polegałeś na zdrowym rozsądku, nie pójdziesz na kompromis tylko po to, by się dopasować, nawet kosztem bycia uważanym za dziwaka.

Śnić o kłótni z szaleńcem
Jeśli kłócisz się z szaleńcem we śnie, oznacza to, że twoje wysiłki są daremne. Być może będziesz próbował przekonać osobę, na której ci zależy, aby zrobiła wszystko, co w jej mocy, ale ona nie będzie cię słuchać. Zrobi wszystko, co powiedzą jej inni, błędnie interpretując twoje intencje i poważnie cię obrażając.

Śnić, że inni kłócą się z szaleńcem
Jeśli śniłeś o kimś, kto kłóci się z szaleńcem, oznacza to, że spróbujesz przekonać bliską osobę do rezygnacji z pomysłu lub planu, ale ci się to nie uda. Spróbujesz jej udowodnić, że wyrządzi najwięcej krzywdy samej sobie, jednak nie da się przekonać. Kiedy w końcu zdasz sobie sprawę, że każdy ma prawo kierować swoim życiem tak, jak chce, wycofasz się i nie będziesz już wyrażać swojej opinii.

Śnić, że ktoś oskarżył cię o bycie szaleńcem
Sen ten oznacza, że ​​oślepiają cię negatywne emocje. Nienawiść do kogoś lub chęć zemsty są w tej chwili twoimi czynnikami napędzającymi. Jednak właśnie to uniemożliwia ci zobaczenie pięknych rzeczy, które dzieją się w twoim życiu. Z powodu tych negatywnych uczuć, każdego dnia pozytywne chwile przechodzą ci przed nosem. Czas się ich pozbyc i iść dalej.

Śnić, że oskarżyłeś kogoś o bycie szaleńcem
Oskarżanie kogoś we śnie o bycie szaleńcem oznacza, że ​​powinieneś być bardziej wyrozumiały dla ludzi wokół ciebie. Nawet jeśli myślisz, że robią coś źle, nie wściekaj się na nich i nie przekonuj ich do zmiany zdania. Pokaż, że mają twoje wsparcie i dziel się radą tylko wtedy, gdy ktoś z nich o to poprosi.

Śnić o przekonaniu kogoś, że jest szaleńcem

Przekonanie innej osoby we śnie, że jest szaleńcem, oznacza, że ​​jesteś zbyt uparty, aby zmienić zdanie na jakiś temat. Masz jasne stanowisko w wielu sprawach i to jest w porządku. Problem pojawia się jednak, gdy ktoś wyrazi odmienne zdanie. Nawet nie chcesz tego słuchać, nie mówiąc już o przyjęciu tej opinii. Jeśli uważasz się za osobę inteligentną i dojrzałą, będziesz musiał zmienić te złe nawyki.

Śnić, że ktoś przekonuje cię, że jesteś szaleńcem
Jeśli ktoś we śnie przekonuje Cię, że jesteś szaleńcem, oznacza to, że będziesz się z kimś kłócić z powodu innej opinii na określony temat. Może to być polityka, religia lub coś, z czym nigdy nie będziesz w stanie się zgodzić. Oboje jesteście uparci i trudno jest wam przyjąć opinie innych ludzi. Jeśli nie rozpoznasz na czas, gdzie twoja dyskusja przeradza się w kłótnię, możliwe, że  skończy się inaczej niż byś tego chciał.

Sen o walce z szaleńcem
Walka z szaleńcem we śnie oznacza, że ​​w rzeczywistości jesteś bardzo nieostrożny. Wykonujesz ruchy i podejmujesz decyzje opierając się na uczuciach, co nigdy nie jest dobre. Twoje relacje z bliskimi ludźmi są często napięte i złe, ponieważ nie możesz się kontrolować, jeśli chodzi o niektóre rzeczy. Najpierw „zajrzyj w głąb siebie”, aby zrozumieć prawdziwy powód swojego niezadowolenia, a następnie pracuj nad komunikacją z bliskimi ci osobami.

Śnić, że inni walczą z szaleńcem
Sen, w którym widzisz kogoś walczącego z szaleńcem, oznacza, że będziesz bronić niewłaściwej osoby. Możliwe, że ktoś przekona cię o swojej niewinności, a ty dołożysz wszelkich starań, aby uchronić go przed atakami ze wszystkich stron. Jednak później zdasz sobie sprawę, że zostałeś oszukany i że powinieneś był sprawdzić wszystko, co powiedziała ci ta osoba. W większości były to kłamstwa, które skłoniły cię do stanięcia po jego stronie. Tylko ty możesz zapobiec temu scenariuszowi.

Śnić, że zostałeś zaatakowany przez szaleńca
Jeśli śniłeś, że zaatakował cię szaleniec, oznacza to, że powinieneś wyjaśnić sobie pewne rzeczy, zanim porozmawiasz o tym z bliskimi. Czas dowiedzieć się, czego chcesz i powiedzieć o tym innym.

Śnić, że szaleniec zaatakował kogoś innego
Sen, w którym szaleniec kogoś atakuje, oznacza, że ​​będziesz walczył z niesprawiedliwością. Będą próbowali poprawić lub unieważnić decyzję, którą uważasz za niesprawiedliwą. Pewne jest, że twoja walka pójdzie na marne, ale przynajmniej będziesz wiedział, że zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy.

Sen o ucieczce przed szaleńcem
Ucieczka przed szaleńcem we śnie oznacza, że ​​zdecydujesz się trzymać z dala od kłopotów. Prawdopodobnie będziesz w stanie zrobić coś, co zawsze chciałeś, ale będzie to miało pewne konsekwencje. Z jednej strony będziesz chciał spełnić swoje marzenie, a z drugiej przestraszysz się ceny, jaką za to zapłacisz. Możliwe, że tym razem posłuchasz umysłu, a nie serca.

Śnić, że inni uciekają przed szaleńcem

Śnić, że ktoś ucieka przed szaleńcem, oznacza, że ktoś może źle zinterpretować twoje działania. Możliwe, że zrobisz coś, co nie spodoba się ludziom w twoim otoczeniu. Problemem nie będzie to, co zrobiłeś, ale jakie były tego konsekwencje. Prawdopodobnie będziesz musiał usprawiedliwić się przed osobami, na których opiniach ci zależy.

Sen o ściganiu szaleńca
Ściganie szaleńca we śnie oznacza wyrzuty sumienia. Być może w przeszłości kogoś skrzywdziłeś lub obraziłeś i nie prosiłeś o wybaczenie. Myślisz, że teraz nie ma sensu do tego wracać i masz nadzieję, że oosba ta zapomniała o tym, co się stało. Oboje udajecie, że wszystko jest w porządku, ale jedno „przepraszam” znacznie poprawiłoby twoją komunikację. Dlatego nie wahaj się tego powiedzieć.

Śnić, że inni ścigają szaleńca
Jeśli widzisz we śnie kogoś ścigającego szaleńca, oznacza to, że będziesz miał możliwość pomocy nieznajomemu. Ktoś prawdopodobnie poprosi cię o pomoc lub radę, a ty zrobisz wszystko, aby  to zrobić. Będzie ci za to wdzięczny do końca życia i dołoży wszelkich starań, aby odwdzięczyć się za przysługę, którą mu wyświadczyłeś.

Sen o ukrywaniu się przed szaleńcem
Ukrywanie się przed szaleńcem we śnie symbolizuje paranoję. Jesteś osobą, która często wpada w panikę z powodu małych rzeczy. Wyolbrzymiasz swoje problemy i nie dostrzegasz, że ludziom w twoim najbliższym otoczeniu przydarzają się dużo gorsze rzeczy. Często „dławisz” innych opowieściami o tym, co cię trapi, a sam nie chcesz słuchać, co inni mają do powiedzenia. Może twoim problemem jest to, że jesteś egocentrykiem i nie wiesz, jak funkcjonować w społeczności. Jeśli zmienisz swoje podejście do życia, będzie ci znacznie przyjemniej i prościej.

Śnić, że inni ukrywają się przed szaleńcem

Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś ukrywa się przed szaleńcem, możliwe, że rozwiążesz problem kogoś innego. Przyjaciel lub współpracownik poprosi cię o pomoc. W końcu okaże się, że tylko ty będziesz nad tym pracował, a on jedynie poklepie cię po ramieniu. Nic mu nie powiesz, bo przecież zgodziłeś się wyświadczyć mu przysługę.

Śnić o całowaniu szaleńca
Całowanie się z szaleńcem we śnie symbolizuje niezadowolenie na płaszczyźnie miłosnej. Prawdopodobnie twoja relacja z partnerem nie jest taka, jaka byś chciał, żeby była. Problem polega na tym, że żadne z was nie próbuje tego zmienić i naprawić. Jeśli będziesz tak dalej postępować, rozstanie jest nieuniknione.

Dla osoby, która obecnie nie ma partnera, sen o całowaniu się z szaleńcem, symbolizuje samotność. Prawdopodobnie zgodziłbyś się teraz na związek z diabłem, żebyś tylko nie był sam. Pamiętaj jednak, że powiedzenie „lepiej być samemu niż w złym towarzystwie”, ma sens!

Sen o poślubieniu szaleńca
Jeśli kobieta śni o poślubieniu szaleńca, oznacza to, że jest ambitna i zrobi wszystko, aby jej marzenia się spełniły. Często po drodze zaniedbujesz ludzi, którym zagrażasz swoim zachowaniem lub ruchami. Kiedy pewnego dnia osiągniesz swój cel, nie będziesz miała z kim świętować swojego zwycięstwa.

Jeśli mężczyzna śni o poślubieniu wariatki, oznacza to, że „zakocha się po uszy” w czyimś wyglądzie fizycznym i nie zobaczy, że ta osoba nie ma cech, których szuka. Prawdopodobnie uwiedzie cię ktoś, kto twoim zdaniem wygląda idealnie, ale nie ma nic do zaoferowania w środku.

Śnić, że zabiłeś szaleńca
Zabicie szaleńca we śnie oznacza, że ​​wybrałeś zły sposób rozwiązania problemu. Zdecydowałeś się na radykalne posunięcia, ale nie „przeciąłeś go u nasady”. Nadal będziesz miewać od czasu do czasu te same lub podobne sytuacje. Czas zdecydować się na duże cięcia.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś osobę, którą uważasz za szaleńca, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.