Śnić o zapalonym żyrandolu
Jeśli we śnie widzisz zapalony żyrandol, oznacza to, że czeka cię radosne wydarzenie w domu. Niewykluczone, że niektórzy członkowie rodziny spełnią swoje wieloletnie życzenie, co będzie wymagało uczty i świętowania z osobami z okolicy. Odbierzesz ten sukces jako swój, ponieważ w dużym stopniu się do niego przyczyniłeś.

Śnić o zgaszonym żyrandolu
Sen o zgaszonym żyrandolu ostrzega przed niepewnymi zadaniami. Być może zdecydujesz się zrobić coś, przed czym inni cię ostrzegali, a co nie przyniesie ci żadnego zysku. Będziesz jednak uparty i będziesz chciał udowodnić, że wiesz, co jest dla ciebie najlepsze. Nie będziesz w stanie rozpoznać odpowiedniego momentu, aby zrezygnować i odzyskać przynajmniej część tego, co zainwestowałeś.

Śnić, że włączyłeś żyrandol
Jeśli we śnie włączyłeś żyrandol, oznacza to, że zobaczysz światło na końcu tunelu. Prawdopodobnie zmagasz się z problemem, który wydaje się nie mieć rozwiązania, ale pojawi się ono, gdy najmniej się tego spodziewasz. Zdasz sobie sprawę, że w życiu są wzloty i upadki.

Sen o wieszaniu żyrandola
Jeśli śniłeś o wieszaniu żyrandola w swoim domu, oznacza to, że stanie się z tobą coś, co sprawi, że zaczniesz patrzeć na życie z lepszej strony. Nie będziesz patrzył na każdy szczegół w negatywny sposób jak wcześniej, ale staniesz się łagodnym optymistą.

Sen o wieszaniu żyrandola w czyimś domu, instytucji itp. oznacza, że ​​będziesz zadowolony, że będziesz widziany w towarzystwie. Ludzie będą lubili z tobą rozmawiać i często będziesz otrzymywać zaproszenia na kawę lub jakieś wyjścia. Sam jesteś bardzo przyjazny, więc nie będzie to dla ciebie trudne.

Śnić, że naprawiasz żyrandol
Naprawianie żyrandola we śnie oznacza, że ​​będziesz próbował poprawić swoją relację z ukochaną osobą. Możliwe, że nie widzieliście się przez dłuższy czas i wasza komunikacja osłabła. Znajduje to odzwierciedlenie we wszystkich innych częściach twojego związku. Dołożysz jednak wszelkich starań, aby okazać zrozumienie, miłość, ale także gotowość i pragnienie, aby wasz związek trwał jak najdłużej.

Śnić, że ktoś inny naprawia żyrandol
Jeśli śniłeś, że ktoś naprawia żyrandol, możliwe, że powiesz komuś z najbliższego otoczenia, aby przestał ingerować w twoje życie. Zrozumiałeś, że nieustannie narzuca ci swoje pomysły, postawy i opinie, a każdą twoją decyzję rozważa tak, jakby była jego własną. Dla ciebie jasne jest, że robi to w dobrych intencjach i nie chce cię urazić, ale nie możesz pozwolić innym podejmować decyzji w twoim imieniu. Spróbujesz mu na spokojnie wytłumaczyć, że nie potrzebujesz mentora, bo jesteś dorosły, i chcesz, żeby doradzał ci tylko wtedy, gdy go o to poprosisz.

Śnić, że kupujesz żyrandol
Kupowanie żyrandola we śnie oznacza, że wkrótce znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Możliwe, że od dłuższego czasu coś cię niepokoi i unikniesz podjęcia wielkiej i trudnej decyzji, aby się tego pozbyć. Jednak zdasz sobie sprawę, że nie masz wyboru i zrobisz to, co będziesz musiał. Tylko wtedy pozbędziesz się wielkich zmartwień.

Śnić, że sprzedajesz żyrandol
Sprzedaż żyrandola we śnie oznacza, że nie podoba ci się, jak szybko rozwija się twoja kariera. Prawdopodobnie spodziewałeś się osiągnąć pewne cele w tym życiu, ale tak się nie stało. Miałeś wiele wyzwań i napotkałeś wiele przeszkód. Jednak przezwyciężyłeś to wszystko bez większych konsekwencji. Wkrótce biznes pójdzie w wybranym przez ciebie kierunku.

Śnić, że dostałeś żyrandol
Otrzymanie żyrandola w prezencie oznacza, że ​​masz tajemniczego wielbiciela. W twoim otoczeniu jest osoba, którą zdobyłeś swoim wyglądem, inteligencją i charyzmą. Jeszcze nie przyznała się do swoich uczuć ani nie zrobiła nic konkretnego w tej sprawie, ale z pewnością zauważyłeś pewne oznaki, że cię lubi. Od ciebie zależy, czy coś z tym zrobisz, czy nie.

Śnić, że dałeś komuś żyrandol
Dawanie żyrandola we śnie symbolizuje zazdrość. Prawdopodobnie ktoś, kogo znasz, osiągnął to, o czym zawsze marzyłeś. Prawdopodobnie ma dobrą pracę, duże dochody lub dobre relacje z partnerem i rodziną. Tobie nadal do tego daleko, dlatego masz tak negatywne uczucia. Niech posłuży on jako przykład, że ty też możesz osiągnąć to, czego chcesz.

Śnić, że ukradłeś żyrandol
Kradzież żyrandola we śnie oznacza, że ​​​​rozczarujesz kogoś swoim zachowaniem. Prawdopodobnie zrobisz coś, co nie spodoba się twoim bliskim, partnerowi lub pracodawcy. Pomyślisz jednak, że twoja decyzja była słuszna i nie zwrócisz uwagi na ich komentarze i krytykę.

Śnić, że ktoś ukradł ci żyrandol
Jeśli ktoś ukradł twój żyrandol, oznacza to, że jesteś bardzo naiwną osobą. Bardzo łatwo jest cię przekonać do czegokolwiek, ponieważ myślisz, że wszyscy ludzie są dobrzy, a jedynie pewne okoliczności życiowe zmusiły ich do złego postępowania. Do tej pory nie sparzyłeś się zbyt wiele razy, ale nie jesteś zły i w twojej naturze nie leży uczenie się na takich błędach. Musisz zmienić swoje podejście, jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć.

Śnić, że znalazłeś żyrandol
Znalezienie żyrandola we śnie oznacza, że ktoś, po kim nigdy byś się tego nie spodziewał, pomoże ci w przyszłości. Chodzi o znajomego, z którym do tej pory zamieniłeś jedynie kilka słów. Jednak, gdy znajdziesz się w tarapatach, ta osoba ci pomoże. Ten gest zaskoczy cię i zachwyci, a możliwe, że pozostaniecie przyjaciółmi do końca życia.

Śnić, że przypadkowo zepsułeś żyrandol
Jeśli śniłeś, że zepsułeś żyrandol podczas przenoszenia lub wieszania go na suficie, oznacza to, że doznasz jakichś obrażeń. Niestety nie będziesz mógł się zabezpieczyć ani w żaden sposób temu zapobiec. Niektóre nieprzewidziane okoliczności mogą ci zagrozić, ale i tak uda ci się wydostać ze wszystkiego bez większych konsekwencji.

Śnić, że ktoś przypadkowo zepsuł żyrandol
Sen, w którym widzisz, jak ktoś przypadkowo psuje żyrandol, oznacza, że będziesz świadkiem niezręcznej rozmowy między dwojgiem ludzi. Być może pracodawca skrytykuje kolegę przed tobą lub będziesz świadkiem ostrej kłótni między dwojgiem małżonków. W każdym razie będziesz żałować, że nie jesteś gdzie indziej i że musisz tego słuchać.

Śnić, że celowo zepsułeś żyrandol
Jeśli śniłeś, że celowo zepsułeś żyrandol w emocjach, oznacza to, że sabotujesz samego siebie. Twoje lekkomyślne zachowanie jest konsekwencją podejmowania decyzji pod wpływem emocji. Nie podejmuj żadnej decyzji kiedy jesteś zły, przygnębiony, a nawet szczęśliwy. Kiedy się tego nauczysz, będziesz popełniał mniej błędów.

Śnić, że ktoś celowo zepsuł żyrandol
Śnić, że ktoś celowo zepsuł żyrandol, oznacza, że bliska ci osoba ujawni swój sekret. To coś, co ukrywała od dawna, a teraz zwierzy się tobie, aby pozbyć się ciężaru. Będziesz zaskoczony otrzymanymi informacjami, ale nie pokażesz jej tego. Dołożysz wszelkich starań, aby ją wesprzeć i zrozumieć w tych trudnych chwilach jej życia.

Śnić, że żyrandol spadł z sufitu
Ta scena we śnie oznacza, że ​​jesteś obecnie w burzliwej fazie swojego życia. Musisz walczyć na kilku frontach, codziennie stawiać czoła licznym obowiązkom i problemom. Prawdopodobnie w pewnym momencie zaczniesz wątpić we własne umiejętności. Nie pozwolisz jednak, aby to wszystko wpłynęło na twoją pewność siebie, a dzięki wytrwałości i sile woli pokonasz wszelkie kłopoty.

Śnić, że wyrzuciłeś żyrandol
Wyrzucenie żyrandola do kosza we śnie oznacza, że ​​czeka cię burzliwy okres, jeśli chodzi o emocje. Relacje z bliskimi osobami nie będą zbyt dobre ze względu na słabą komunikację. Wszystko to jest konsekwencją nieporozumień i osobistych frustracji, które odczuwają obie strony. Nie “drażnij lwa”, ​​tylko poczekaj, aż ta zła faza minie, a potem mów otwarcie o wszystkim, co cię dręczy.

Śnić, że inni wyrzucili żyrandol
Jeśli śnisz, że ktoś wyrzuca żyrandol do śmieci, być może znajdziesz się w centrum skandalu lub afery. Będziesz głównym tematem każdej rozmowy w twoim mieście. Być może nie zrobiłeś nic złego, ale ludzie będą o tym mówić. Nie próbuj powstrzymywać plotek, bo możesz je tylko „podpalić” jeszcze bardziej. Poczekaj chwilę, a potem po prostu zaprzeczaj temu, co nie jest prawdą.

Sen o drewnianym żyrandolu
Drewniany żyrandol we śnie niestety nie jest dobrym znakiem. Często symbolizuje smutek, niepokój i depresję. Możliwe, że stanie się z tobą coś, co sprawi, że poczujesz wszystkie te emocje. Ważne jest, aby szukać pocieszenia i pomocy u osób, które cię kochają, jak członkowie rodziny i przyjaciele. Ich miłość i uwaga będą dla ciebie bardzo ważne.

Sen o kryształowym żyrandolu
Kryształowy żyrandol we śnie może mieć wiele znaczeń. Pierwsze to takie, że zostaniesz zaproszony na ślub, chrzest lub inną uroczystość. Drugie znaczenie przewiduje szczęśliwe chwile z członkami rodziny i przyjaciółmi. Możliwe, że w jednym miejscu zgromadzisz ludzi, których kochasz. Spędzenie z nimi czasu przyniesie ci radość, ale także pomoże naładować baterie i będziesz bardziej gotowy do stawienia czoła wielkim wyzwaniom, które na ciebie czekają.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś włączony lub wyłączony żyrandol, z pewnością wywarł na tobie wrażenie.

Definicja żyrandola

Żyrandol to lampa, która znajduje się na suficie i służy do oświetlenia pomieszczenia.