Śnić, że wyznajesz komuś miłość
Jeżeli we śnie wyznajesz komuś miłość, czekają cię przyjemne chwile. Możliwe, że ktoś ci się już przez dłuższy czas podoba, ale nie byłeś pewien, czy jest to wzajemne. W końcu odważysz się zrobić pierwszy krok i powiedzieć mu/jej, czego chcesz, a odpowiedź będzie taka, na jaką miałeś nadzieję.

Śnić, że ktoś ci wyznaje miłość
Śnić, że ktoś ci wyznaje miłość, sugeruje, że będziesz zmieszany. Może się zdarzyć, że dowiesz się, że osoba, którą uznawałeś za przyjaciela, widzi w tobie potencjalnego partnera/partnerkę, przez co nie będziesz pewny, jak się w stosunku do niej/niego zachowywać. Będziesz uważał na każde słowo i każdy ruch, aby ta osoba nie pomyślała, że jej unikasz lub, że masz w stosunku do niej ukryte zamiary.

Śnić, że przerywasz miłosne wyznanie wyjściem
Kiedy we śnie odchodzisz w momencie wyznawania miłości, oznacza to, że się boisz odpowiedzialności. Jesteś osobą, która nie cierpi zobowiązań i której dokument absolutnie nic nie znaczy. Lubisz swoją wolność i nikomu nie pozwalasz jej zagrozić. Taką postawą zraniłeś wiele partnerek/partnerów, ale masz czyste sumienie, bo od samego początku odpowiednio się postawiłeś.

Śnić, że osoba, której wyznawałeś miłość, przerywa ten akt wyjściem
Sen, w którym ktoś odszedł od ciebie, jak mu tylko wyznałeś miłość, wskazuje na to, że brakuje ci wiary w siebie. Każdy swój pomysł skazujesz na przegraną, zanim go jeszcze spróbujesz zrealizować. Posiadasz wiele dobrych cech charakteru, ale ich nie widzisz, bo jesteś skupiony na tym, co uważasz za swoje wady.

Istnieje wiele sposobów na wyznanie komuś miłości, dlatego w interpretacji takich snów jest istotne przypomnieć sobie ich kontekst, jak również detale, które im towarzyszyły.

Śnić, że wyznajesz komuś miłość w liście
Jeżeli śniłeś o tym, że wyznajesz miłość w jakimś liście, to sugeruje, że stronie trzeciej uda się zasiać ziarno niepewności, co sprawi, że przestaniesz wierzyć partnerowi lub partnerce. Postara się cię przekonać, że twój związek jest oparty na kłamstwach, co wcale nie jest prawdą. Nie będziesz w stanie sprzeciwić się jej/jego manipulacji, czym narazisz związek z osobą, którą kochasz.

Śnić, że ktoś ci wyznaje miłość listownie
Taki sen sugeruje emocjonalne niezadowolenie lub kryzys. Możliwe, że twój partner lub partnerka nagle oświadczy, że chce przerwać wasz związek na jakiś czas, lub, że to ci oznajmi w wiadomości lub przez telefon. Najpierw będziesz w szoku, a potem poczujesz gniew, bo nie dano ci szansy na poznanie odpowiedzi na pewne pytania, które sobie zadajesz.

Śnić, że komuś wyznajesz miłość w wiadomości
Jeżeli śniłeś, że wyznajesz komuś miłość w wiadomości, to znaczy, że cierpisz przez brak odwagi. Po prostu boisz się mówić na głos tego, co czujesz i pragniesz. Przez to przegapiasz szanse na bycie szczęśliwym. Kiedy nauczysz się jak artykułować swoje życzenia i pragnienia, łatwiej będziesz je wtedy osiągać. Czas popracować nad swoją pewnością siebie, bo to tutaj są ukryte powody licznych błędów i niepowodzeń.

Śnić, że ktoś ci wyjawił miłość przez wiadomość
Sen, w którym ktoś wyznaje ci miłość przez wiadomość, wskazuje na to, że masz tajemniczego adoratora. Ktoś w twoim otoczeniu ma do ciebie sympatię, ale boi się tego okazać. Może nawet sam zauważyłeś pewne znaki, ale zdecydowałeś, by je ignorować. Jeżeli podoba ci się ta osoba i jeśli nie jesteś teraz w związku, nie istnieje powód, by nie zrobić pierwszego kroku.

Śnić, że wyznajesz komuś miłość przez telefon
Kiedy śnisz, że ktoś wyznał ci miłość  przez telefon, to znaczy, że usłyszysz nieprzyjemne wieści o przyjacielu lub przyjaciółce, koledze lub koleżance, znajomemu lub znajomej. Najpierw w to nie uwierzysz, a potem zdasz sobie sprawę z tego, jakie to oczywiste. Nie powiesz jednak o tym nikomu, bo nie chcesz być osobą, która plotkami niszczy cudze życie.

Śnić, że ktoś ci wyznał miłość przez telefon
Jeżeli śniłeś, że ktoś wyznał ci miłość przez telefon, to sugeruje, że na jawie sprawiasz wrażenie twardego i odpychającego. Taka postawa jest tylko mechanizmem obronnym, który z czasem zbudowałeś, aby się chronić. Pod tym „pancerzem” znajduje się bardzo emocjonalna i miła osoba, tylko strach nie pozwala jej wyjść na powierzchnię.

Śnić, że przyjaciel lub przyjaciółka wyznaje ci miłoś
Taki sen jest znakiem, że ten przyjaciel lub przyjaciółka powierzy w związku z problemem, z którym się zmierza. Nie byłeś świadomy, że się z czymś takim boryka, ale postarasz się mu/jej pomóc na tyle, na ile możesz. Ten kryzys mógłby was dodatkowo zbliżyć.

Śnić, że wyznałeś miłość przyjacielowi lub przyjaciółce
Sen, w którym wyznajesz miłość przyjacielowi lub przyjaciółce znaczy, że brakuje ci tej osoby na jawie. Prawdopodobnie w tej chwili nie masz zbyt dużo czasu na spotkania towarzyskie, bo jesteś skupiony na sprawach prywatnych lub zawodowych. Jeżeli nie mieszkacie w tym samym mieście, to jest to normalne, że widujecie się rzadziej, nie znaczy to jednak, że możesz go lub ją odwiedzić, kiedy tylko poczujesz potrzebę, żeby dostać przyjacielską poradę.

Śnić, że kolega lub koleżanka wyznała ci miłość
Jeżeli śniłeś o tym, jak kolega lub koleżanka z zajęć, lub pracy wyznaje ci miłość, to możliwa jest nagła podróż. Możliwe, że będziesz zmuszony uczestniczyć w seminarium lub wykładzie w innym mieście, lub, że będziesz prowadził spotkania w innym kraju. Nie spodoba ci się to za bardzo, ale będziesz świadomy, że nie masz innego wyboru. Druga możliwość jest taka, że dostaniesz możliwość kontynuowania edukacji za granicą.

Śnić, że wyznałeś miłość koleżance/koledze
Jeżeli wyznałeś miłość koleżance lub koledze z pracy, lub zajęć, sugeruje to, że będziesz się radzić odnośnie pewnej pracy lub problemu u osoby, która ma o wiele więcej doświadczenia od ciebie. Jego lub jej rady dużo ci pomogą, ale będziesz musiał ścierpieć przechwalanie się, jakie ta osoba często stosuje.

Śnić, że szef lub szefowa wyznała ci miłość
Sen, w którym twój szef lub szefowa wyznaje ci miłość, jest znakiem, że jesteś zbytnio obciążony swoją pracą. Prawdopodobnie ogromna ilość odpowiedzialności powoduje u ciebie dużo stresu. Czas znaleźć  jakieś ujście i zacząć spędzać wolne chwile robiąc to, co lubisz. Jeżeli tego nie zrobisz, stres mógłby zagrozić twojemu zdrowiu psychicznemu i fizycznemu.

Śnić, że wyjawiłeś miłość szefowi lub szefowej
Kiedy śnisz, że wyznajesz miłość szefowi lub szefowej, sugeruje to, że bezskutecznie próbujesz zdobyć sympatię i zaufanie tej osoby. Wydaje ci się, że wszyscy oprócz ciebie mają jakieś przywileje i, że szef ich samym tym bardziej szanuje. On w ten sposób jednak testuje twoją wytrzymałość. Jeżeli pokażesz swoje zdolności i siłę psychiczną, na pewno cię nagrodzi za trud, który codziennie wkładasz w pracę.

Śnić, że ktoś nieznajomy wyznał ci miłość
Jeśli śniłeś, że ktoś, kto jest kompletnym nieznajomym, wyznał ci miłość, to znaczy, że pragniesz namiętnego romansu. To całkiem normalne dla osób, które jakiś czas już nie mają partnera. Jeżeli jednak jesteś w związku lub w małżeństwie, powinieneś o tym porozmawiać z ukochaną osobą.

Śnić, że wyznałeś miłość nieznajomej osobie
Sen, w którym wyznajesz miłość nieznajomej osobie, wskazuje na to, że prędzej powierzysz coś nieznajomemu w komunikacji miejskiej lub okienku na poczcie, niż bliskim przyjaciołom. Wygląda na to, że bliscy wiele razy cię rozczarowali, więc boisz się, by taki scenariusz się nie powtórzył. Może powinieneś zrewidować to, z kim się w ogóle przyjaźnisz, jeżeli nie wierzysz tym ludziom.

Śnić, że wyznał ci miłość ktoś sławny
Jeżeli śniłeś, że osoba sławna wyznała ci miłość, to znaczy, że żyjesz w świecie fantazji i, że realność cię zbyt mało interesuje. Balon iluzji, który stworzyłeś wokół siebie, może z łatwością pęknąć, a wtedy możesz się rozczarować w świat dookoła siebie. Czas aktywnie włączyć się w swoje życie i podjąć kroki dla swojej przyszłości.

Śnić, że wyznałeś miłość komuś sławnemu
Taki sen wskazuje na to, że poziom twojej pewności siebie graniczy z arogancją. Masz wysokie mniemanie o sobie, co wcale nie jest złą cechą. Niekiedy jednak jesteś bardzo bezczelny i tym zrażasz do siebie ludzi. Jeżeli szukasz swojej drugiej połówki, będziesz musiał zmienić pewne swoje nawyki.

Śnić, że wyznałeś miłość komuś już zajętemu
Kiedy śnisz, że wyznałeś miłość osobie, która na jawie ma partnera, możliwe, że tej osobie zazdrościsz jej relacji z partnerem lub partnerką. Może ci się wydawać, że ich związek jest idealny i może być ci szkoda, że ty sam nie masz takiej relacji z nikim. Drugą możliwością może być fakt, że ci się ta osoba podoba, nie w sensie romantycznym, lecz pod każdym innym względem. Możliwe, że po prostu dobrze się czujesz w jej towarzystwie.

Śnić, że zajęta już osoba wyznała ci miłość
Jeżeli śniłeś o tym, że ktoś, kto ma partnera lub partnerkę na jawie, wyznał ci miłość, sugeruje to, że zależy ci na tym, co on lub ona o tobie myśli. Ważne jest dla ciebie, żeby być docenianym i lubianym ze strony innych ludzi, dlatego zwracasz uwagę na to, jak w stosunku do nich się zachowujesz. Prowadzisz się zasadą: „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”, jednak zauważasz, że wiele ludzi dookoła ciebie się do tego nie stosuje. Dlatego też często boli cię zachowanie tych, na których opinii ci zależy.

Znaczenie może być prostsze. Jeżeli niedawno wyznałeś komuś miłość, to na pewno zostawiło to na tobie duże wrażenie.

Definicja miłości.

Miłość to emocjonalna sympatia w stosunku do kogoś lub czegoś.