Sen o żelazku
Jeśli we śnie widzisz żelazko, oznacza to nieuniknione zmartwienia. Możliwe, że masz zbyt wiele obowiązków w domu i w pracy, a nikt nie proponuje ci pomocy lub większego wynagrodzenia. Ciągle boisz się, że o czymś zapomnisz, więc zacząłeś wszystko zapisywać, aby uspokoić sumienie.

Śnić, że prasujesz swoje rzeczy
Jeśli prasujesz swoje rzeczy we śnie, symbolizuje to podróż. Być może pójdziesz gdzieś, gdzie zawsze dobrze się bawisz i weźmiesz ze sobą dużo ubrań, których w większości nie będziesz nosić. Czujesz się bezpieczniej, gdy masz więcej rzeczy, ponieważ łatwiej jest ci je zwrócić, niż zastanawiać się, czy zostanie ci wystarczająco dużo pieniędzy, aby je kupić.

Śnić, że odmawiasz wyprasowania czyichś rzeczy
Kiedy odmawiasz prasowania czyichś rzeczy we śnie, oznacza to niezadowolenie. Jesteś osobą, która przyzwyczaiła ludzi do tego, że zawsze wyświadczy im przysługę, którą zaczęli nadużywać w myśl zasady „dasz palec, wezmą całą rękę”. Zamiast szanować twoje zaangażowanie, ciągle oczekują więcej, co sprawia, że reagujesz gwałtownie.

Śnić, że przypaliłeś coś żelazkiem
Jeśli we śnie przypaliłeś coś żelazkiem, oznacza to, że wyrządzisz jakieś szkody. Prawdopodobnie zniszczysz cenną rzecz, którą otrzymałeś w prezencie, ale do której nie byłeś zbytnio przywiązany. Inni będą bardziej zaniepokojeni tym, co zrobiłeś i będą cię krytykować, ponieważ jesteś nieodpowiedzialny i nie możesz niczego zatrzymać.

Śnić, że ktoś inny prasuje twoje rzeczy
Kiedy ktoś inny prasuje twoje rzeczy we śnie, oznacza to, że masz na kim polegać. Uważasz przyjaciół za prawdziwy skarb, dlatego zamiast serwetek, pocztówek czy magnesów zbierasz wspomnienia z wspólnie spędzonych chwil. Jest kilka osób, za którymi pójdziesz w ogień i którzy na pewno zawsze ci pomogą.

Śnić, że kupujesz żelazko
Kupowanie żelazka we śnie oznacza, że powinieneś poprawić relacje z niektórymi osobami ze swojego otoczenia. Być może ranisz ich słowami lub czynami albo to oni ranią ciebie. Jednak nienawiść lub co gorsza chęć zemsty nigdy nie przynosi niczego dobrego i odbija się negatywnie na twojej psychice. Czas zostawić przeszłość za sobą i zająć się budowaniem lepszej i piękniejszej przyszłości.

Śnić, że sprzedajesz żelazko
Sprzedawanie żelaza we śnie może być oznaką pojednania. Możliwe, że ktoś, kogo przez długi czas uważałeś za wroga, jako pierwszy wyciągnie rękę na zgodę i poprosi o twoje przebaczenie. Zapewne będziesz się zastanawiać, czy na to zasłużył, to zupełnie normalne, ale nadal pomyśl o „zakopaniu topora wojennego”, bo w ten sposób i ty będziesz spokojniejszy.

Śnić, że dostałeś żelazko
Jeśli śniło ci się, że ktoś podarował ci żelazko w prezencie, symbolizuje to większe wydatki. Być może będziesz mieć awarię w swoim samochodzie lub jakimś sprzęcie AGD i zdasz sobie sprawę, że bardziej opłaca się go wymienić niż go naprawić. Niewykluczone, że będziesz musiał pożyczyć pieniądze od znajomego lub zaciągnąć pożyczkę, aby zrehabilitować ten wydatek.

Śnić, że dałeś komuś żelazko
Sen ten oznacza, że twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Możliwe, że dostaniesz pracę lub przeniesiesz się na lepiej płatne stanowisko. Inną możliwością jest to, że coś takiego stanie się z twoim partnerem lub kimś z rodziny. Wpłynie to pozytywnie na twój domowy budżet, dzięki czemu będziesz mógł pomyśleć o przyszłych ruchach i realizacji swoich długofalowych planów.

Śnić, że ukradłeś żelazko
Kradzież żelazka ze sklepu we śnie symbolizuje zamieszanie. Prawdopodobnie znajdujesz się w sytuacji, która jest dla ciebie nieznana lub niezrozumiała i nie wiesz, jak się zachować. Najgorsze, co możesz zrobić, to podejmować decyzje z dnia na dzień. Daj sobie czas na zrozumienie, co się dzieje, a dopiero potem wykonaj określone ruchy.

Kiedy śnisz, że ukradłeś żelazko innej osobie, oznacza to, że będziesz się wstydzić w większym towarzystwie. Mianowicie będziesz miał okazję porozmawiać z grupą osób na temat, który jest dla ciebie nieznany. Pragnąc być równym rozmówcą, powiesz coś, co wywoła szok i ośmieszenie ze strony obecnych. Wtedy zdasz sobie sprawę, że powinieneś zachować swoją opinię dla siebie.

Śnić, że ktoś ukradł ci żelazko
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł ci żelazko, oznacza to, że osoba, którą szanujesz, może cię publicznie obrazić. Możliwe, że nie docenią twojego wysiłku i pracy lub zminimalizują sukcesy, z których jesteś dumny. Biorąc pod uwagę, że cenisz jej zdanie, tym razem odczujesz w nim ogromne rozczarowanie i zaczniesz wątpić w siebie.

Śnić, że przypadkowo upuściłeś żelazko
Jeśli śniłeś, że przypadkowo upuściłeś żelazko, symbolizuje to złą komunikację z ukochaną osobą. Wszystko wynika z braku zrozumienia i chęci kompromisu. Jesteś w stanie zamienić małe problemy w duże tylko dlatego, że nie chcesz słuchać tego, co ma do powiedzenia druga strona. Możliwe, że częste kłótnie całkowicie was rozdzielą, a to nieuchronnie doprowadzi do końca związku.

Śnić, że ktoś inny przypadkowo upuścił żelazko
Sen, w którym widzisz, jak ktoś przypadkowo upuszcza żelazko, oznacza, że spróbujesz pogodzić dwóch przyjaciół. Możliwe, że ludzie, których tak samo kochasz i szanujesz, będą się kłócić, a ty spróbujesz załagodzić ten konflikt. Twoja rola wcale nie będzie łatwa, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

Śnić, że wyrzuciłeś żelazko
Wyrzucanie żelazka do kosza we śnie niestety nie jest dobrym znakiem. Sen ten oznacza, że będziesz się kłócić z bardzo upartą osobą. Ponieważ sam jesteś taki, trudno będzie wam dojść do porozumienia. Jeśli nie chcesz, aby konflikt się nasilił, pamiętaj o powiedzeniu „głupszym się ustępuje”.

Śnić, że inni wyrzucili żelazko
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś wyrzucił żelazko, możliwe, że ktoś spróbuje wciągnąć cię w kłótnię lub skłócić cię z osobą, którą kochasz. Jeśli zwrócisz uwagę na sygnały, które nieświadomie pokazuje, będziesz w stanie uniemożliwić mu realizację swojego planu.

Śnić, że żelazko się zapaliło
Sen ten oznacza, że powinieneś uważać na komunikację z przełożonymi. Jesteś osobą, która mówi to, co ma na myśli i dlatego zawsze mówisz wszystkim wszystko prosto w twarz. Fajnie, że kochasz prawdę i walczysz o nią, ale są szanse, że stracisz pracę, jeśli będziesz agresywnie nalegać na pewne rzeczy. Zamiast tego użyj umiejętności dyplomatycznych, które na pewno posiadasz.

Sen o zepsutym żelazku
Zepsute żelazo we śnie oznacza, że ​​jakiś plan się nie powiedzie. Możliwe, że od dłuższego czasu myślisz o dużym zakupie lub podróży. Jednak obiektywne okoliczności uniemożliwią ci zrealizowanie tego. Nie możesz jednak rozpaczać, ponieważ nowa okazja nadejdzie szybciej niż myślisz.

Śnić, że naprawiasz żelazko
Naprawianie żelazka we śnie oznacza, że ​​będziesz walczył o spełnienie swojego życzenia. Mianowicie, w tej chwili nic nie idzie na twoją korzyść i ludzie radzą ci z tego zrezygnować. Jednak nie jesteś osobą, która po prostu się poddaje, więc nie będziesz ich słuchać.

Śnić, że inni naprawiają żelazko
Sen, w którym widzisz, jak ktoś naprawia żelazko, oznacza, że ​​spróbujesz wyperswadować ukochanej osobie. Zrozumiesz, że niektóre z jej działań mogą wyrządzić krzywdę, a ty zasugerujesz mu zaniechanie tego. Jednak jest niewielka szansa, że ​​cię wysłuchają.

Śnić, że oparzyłeś się żelazkiem
Sen ten oznacza, że musisz szukać przebaczenia u osoby, którą skrzywdziłeś. Prawdopodobnie zadałeś ból osobie, która w żaden sposób na to nie zasłużyła, i nie przeprosiłeś jej. Teraz gryzie cię sumienie i będziesz mieć sny o takim znaczeniu, dopóki nie zrobisz tego, co słuszne.

Śnić, że ktoś inny oparzył się żelazkiem
Kiedy śnisz, że ktoś oparzył się żelazkiem, to znak, że dowiesz się o czyimś grzechu z przeszłości. Możliwe, że zrani cię to, że bliska osoba ukryła przed tobą tak ważną rzecz. Nie będziesz w stanie jej wybaczyć, chociaż prawdopodobnie będzie twierdziła, że milczała, aby cię chronić.

Śnić, że ktoś uderzył cię żelazkiem
Jeśli śniłeś, że ktoś uderzył cię żelazkiem, oznacza to, że musisz uważać, komu ufasz. Rozmawiaj o swoich lękach, planach i sekretach tylko z tymi, którzy są twoimi prawdziwymi przyjaciółmi. Chociaż osoba, którą niedawno poznałeś, wzbudza w tobie zaufanie, nie „wkładaj ręki do ognia”, aby cię nie zdradziła w celu realizacji własnych interesów.

Śnić, że uderzyłeś kogoś żelazkiem
Uderzenie kogoś żelazkiem we śnie symbolizuje stłumiony gniew i frustrację. Prawdopodobnie doświadczyłeś jakiegoś upokorzenia i masz ochotę zemścić się na tej osobie. Jeśli nie jest ona ważna w twoim życiu, dlaczego to, co o tobie myśli lub mówi, denerwuje cię? Wiesz, kim jesteś i ile jesteś wart, więc nie musisz się martwić o to, jak widzą cię inni ludzie.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub używałeś żelazka, musiało ono wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja żelazka

Żelazko to urządzenie gospodarstwa domowego, które prasuje pogniecione ubrania.