Śnić, że ktoś cię masuje
Jeśli ktoś masuje cię we śnie, oznacza to, że jesteś przejmujesz się drobnymi zmartwieniami. Możliwe, że masz jakieś nieporozumienia w domu i w pracy, które nie są zbyt duże, ale bardzo cię obciążają i marnują twoją  energię. Będziesz miał wrażenie, że nie możesz dokończyć żadnej pracy, dużo już zacząłeś i nie dokończyłeś.

Śnić, że ty kogoś masujesz
Sen, w którym kogoś masujesz, oznacza, że czasami jesteś samolubny. Zapewne masz zaufaną osobę, z którą zawsze rozmawiasz o wszystkim, co ci się przydarza, ale gdy ona potrzebuje porady, jesteś zajęty tylko sobą. Gdy tylko zdasz sobie sprawę, że zachowałeś się niewłaściwie, zrobisz wszystko, aby naprawić błąd.

Sen o masażu erotycznym
Jeśli śnisz o masażu erotycznym, oznacza to, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia seksualnego. Możliwe, że jesteś w związku lub małżeństwie przez długi czas, co sprawia, że ​​czujesz, że ten aspekt twojego życia stał się rutyną. Nie będziesz wiedział, jak powiedzieć o tym swojemu partnerowi bez ranienia jego uczuć.

Sen o przyjemnym masażu
Przyjemny masaż to znak, że jakiś problem wymknie ci się spod kontroli. Prawdopodobnie nie zająłeś się nim wtedy, gdy powinieneś był to zrobić, a zamiast tego uporczywie wpychałeś go pod dywan. Unikałeś problemu, a teraz przyniesie ci on jeszcze większy ból głowy.

Sen o bolesnym masażu
Mocny i bolesny masaż we śnie oznacza, że ktoś lub coś nie spełni twoich oczekiwań. Zainwestowałeś w to dużo czasu i wysiłku, ale nadal nie będziesz widział dobrych rezultatów. Jeśli jesteś rozczarowany jakąś osobą, z pewnością zajmie jej dużo czasu, aby odzyskać twoje zaufanie.

Śnić, że przerwałeś masaż
Jeśli śniło ci się, że przerwałeś masaż, bo ci się nie podobał, to znaczy, że nie wiesz, czego w tej chwili chcesz, ale wiesz, czego nie chcesz. Jesteś w fazie życia, w której musisz podejmować ważne i duże decyzje. Nie wiesz, w którą stronę iść, ale wiesz, w którą stronę nie chcesz iść. To jest dobre na początek, ponieważ z czasem wszystko się wyjaśni.

Śnić, że ktoś inny przerwał masaż
Kiedy śnisz, że osoba, którą masowałeś, nagle przerwała masaż, oznacza to, że swoimi czynami lub słowami obrażasz lub prowokujesz wrażliwą osobę. Opowiadasz o kimś, komu trudno jest zaakceptować krytykę, a ty poczujesz jej zemstę na własnej skórze.

Śnić, że odmówiłeś masażu
Jeśli śniłeś, że nie chciałeś, aby ktoś cię masował, oznacza to, że jesteś bardzo ostrożną i sceptyczną osobą. Jesteś bardzo surowy, jeśli chodzi o nowe znajomości i przyjaźnie, a szczególnie ostrożny, jeśli chodzi o współpracę biznesową. Twoja nieufność kosztowała cię do tej pory wielu ciekawych ludzi i dobrych możliwości.

Śnić, że ktoś odmówił masażu
Kiedy śnisz, że ktoś odmówił masażu, oznacza to, że nie masz dobrej reputacji. Lekkomyślne decyzje i ruchy wywołały nieufność w towarzystwie i będziesz musiał się wykazać, aby uzasadnić zaufanie niektórych ludzi.

Powyższe znaczenia odnoszą się do snów, w których masujesz czyjeś całe ciało lub jeśli we śnie doświadczyłeś masażu całego ciała. Interpretacja może się również różnić w zależności od tego, którą część ciała masujesz ty lub ktoś inny.

Sen o masażu stóp
Jeśli śniłeś o masowaniu czyichś stóp, oznacza to, że w przyszłości będziesz wykonywał zbyt wymagającą i ciężką pracę. Ciągle będziesz odczuwać presję i stres oraz niechętnie będziesz chodzić do pracy. Zdasz sobie sprawę, że powinieneś szukać łatwiejszego sposobu na przetrwanie w tym okrutnym społeczeństwie.

Sen, w którym ktoś masuje twoje stopy, oznacza, że ​​spędzisz dużo czasu ciesząc się życiem. Jesteś osobą, o której wielu słusznie mówi, że żyje z dnia na dzień. Zależy ci na dobrej zabawie w obecnej chwili, więc nie chcesz martwić się o to, jak będzie wyglądało twoje życie w przyszłości. Bez względu na to, jak godne pochwały jest to, że żyjesz pełnią życia, z czasem możesz żałować, że nie skorzystałeś z oferowanych możliwości.

Sen o masażu twarzy
Sen o masowaniu czyjejś twarzy oznacza, że nie jesteś pewien, czy możesz zaufać bliskiej osobie, która już raz cię zdradziła.

Jeśli śniłeś o kimś masującym twoją twarz, to znaczy, że boisz się starości dlatego starasz się maksymalnie pielęgnować swoją skórę. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, ponieważ współczesność narzuca piękno i młodzieńczy wygląd.

Sen o masażu głowy
Masowanie czyjejś głowy we śnie to znak, że przestajesz narzucać innym swoją opinię. Wierzysz, że doświadczenie życiowe daje ci prawo do mówienia wszystkim, co i jak mają robić. Chociaż nikt nie kwestionuje twojej wiedzy, nie oznacza to, że wszyscy powinni cię słuchać i robić to, co im każesz.

Jeśli śniłeś, że ktoś masuje ci głowę, oznacza to, że sprzeciwisz się osobie, która jest uważana za wielki autorytet. Może to być twój ojciec, matka, partner, pracodawca lub inna osoba, od której zależy twoje istnienie. Po prostu nie będziesz w stanie tolerować „prania mózgu” przez innych, ponieważ uważasz, że jesteś wystarczająco dorosły i inteligentny, by wiedzieć, co jest dobre, a co złe.

Sen o masażu karku
Jeśli śniłeś o masowaniu czyjegoś karku, oznacza to zamieszanie. Twoja intuicja i logika dają ci zupełnie przeciwne sygnały i nie wiesz, którego z nich słuchać. To normalne, że chcesz postępować właściwie, ale nie możesz podejmować wielkich decyzji w emocjach. Najpierw pozwól sytuacji ustąpić, a potem działaj.

Sen o tym, że ktoś masuje twój kark, oznacza, że ​​jesteś bardzo zmęczony. Prawdopodobnie nie potrafiłeś ostatnio pozbyć się obowiązków i problemów. Gdy tylko rozwiążesz jeden, pojawia się coś innego. Tobie też jest trudno, bo nie widzisz bliskich ci osób z powodu pracy. Na szczęście ta burzliwa faza nie potrwa długo, ważna jest tylko cierpliwość.

Sen o masażu pleców
Jeśli śniłeś o masowaniu komuś pleców, oznacza to, że czasami jesteś tak skupiony na własnych problemach, że nie odzywasz się do swoich bliskich ani nie pytasz, jak się mają. Zapewne nikt do tej pory nie zwrócił na to twojej uwagi, ale narzucanie samego siebie jako głównego tematu każdej rozmowy jest bardzo egoistyczne z twojej strony. Uważasz, że ciągle musisz być w centrum uwagi, żeby nie widzieć ani nie słyszeć problemów innych ludzi.

Sen, w którym ktoś masuje ci plecy, oznacza, że ​​zachowanie bliskiej ci osoby cię zrani. Możliwe, że opowiesz przyjacielowi o swoim problemie, ale on nawet nie zada sobie trudu, aby pomóc ci go rozwiązać. Zrozumiesz, że jego małe rzeczy są dla niego ważniejsze niż to, co dzieje się teraz w twoim życiu.

Sen o masażu dłoni i stóp
Jeśli śnisz o masowaniu czyichś rąk lub nóg, oznacza to, że ktoś spróbuje cię upokorzyć. Prawdopodobnie osoba, której nie lubisz lub którą obraziłeś w przeszłości, zdecyduje się zemścić się na tobie w bardzo przebiegły sposób. Sprawi, że będziesz wyglądać nierzetelnie i niekompetentnie przed innymi ludźmi, co będzie miało negatywny wpływ zarówno na twoją pracę, jak i na twoją psychikę.

Jeśli śniło ci się, że ktoś masował ci dłonie lub stopy, to znaczy, że zbyt wiele oczekujesz od swoich bliskich, ale także od współpracowników. Jesteś z natury perfekcjonistą i starasz się robić wszystko jak najlepiej. Dlatego bardzo się denerwujesz, gdy ktoś zachowuje się niedbale lub nie przestrzega umów. Musisz pamiętać, że to, co uważasz za złe, jest w rzeczywistości czyimś maksimum.

Sen o masażu dłoni
Masowanie czyichś dłoni we śnie to znak, że powinieneś być łagodniejszy w stosunku do ludzi, których kochasz. Twoim mechanizmem obronnym jest dystans i chłodne podejście do wszystkich. Nie musisz jednak w ten sam sposób traktować swojego partnera, członków rodziny i przyjaciół. Zasługują na to, abyś od czasu do czasu okazywał im czułość.

Sen, w którym ktoś masuje dłonie, symbolizuje problemy z tchórzami. W najbliższym otoczeniu masz osobę, która nieustannie komplementuje cię i stara się „zajść ci za skórę”. Jednak nie oceniasz ludzi według tych kryteriów, ale według tego, jak dobrzy, uczciwi i wartościowi są.

Sen o masażerze
Jeśli widziałeś lub używałeś masażera we śnie, oznacza to, że podczas podejmowania ważnej życiowej decyzji będziesz ufać swojemu rozsądkowi, a nie uczuciom. Jesteś osobą bardzo intuicyjną i często pozwalasz, aby instynkt podpowiadał ci, co masz robić. Jednak zdasz sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach lepiej posłuchać logiki i rozumu.

Sen o fotelu do masażu
Jeśli śnisz o fotelu do masażu lub używasz go we śnie, oznacza to, że będziesz oddawał się przyjemnościom, mimo że nie jest to najlepszy czas na to. Zapewne zdecydujesz się na spędzenie czasu ze znajomymi zamiast skupienia się na obowiązkach. Ważniejsza będzie dla ciebie dobra zabawa niż rozwiązywanie irytujących problemów.

Sen o wannie z hydromasażem
Jeśli we śnie widziałeś lub korzystałeś z wanny z hydromasażem, oznacza to, że w końcu zwrócisz trochę więcej uwagi na swoje zdrowie. Z powodu różnych obowiązków i prac całkowicie się zaniedbywałeś, a stres już zaczął dawać się we znaki. Zanim zmęczenie negatywnie wpłynie na twoje zdrowie psychiczne i fizyczne, zdecydujesz się znaleźć czas dla siebie i poświęcić się temu, co sprawia ci przyjemność.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli niedawno ktoś cię masował lub ty masowałeś kogoś, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja masażu

Masaż to dotyk, który przynosi przyjemność i/lub dobre zdrowie.